Manēža Kidwell FANKO (L) 120x120 cm [A]*

Manēža Kidwell FANKO (L) 120x120 cm [A]*
Brand/Model Kidwell
Modelis: KW-FANKO.L
Pieejamība: 1

Laiks, kad bērns sāk izrādīt patstāvīgu motorisko aktivitāti, kļūst zinātkārs par pasauli, vēlas visu aptaustīt un pagaršot, ir milzīgs pārbaudījums ikvienam vecākam. Izvēloties Kidwell FANKO manēžu, jūs pasargāsiet savu mazuli no riskiem, kas viņu sagaida apkārt , dodot viņam drošu vietu, kur spēlēties un vērot apkārtni.

Kāpēc jums vajadzētu iegādāties sētiņu Kidwell? FANKO ir funkcionāls, plašs un drošs rotaļu laukums, kas ražots atbilstoši EN 12227:2010 standartam. Manēža var pavadīt bērnu no pirmajām dienām, rāpošanas, sēdēšanas un stāvēšanas posmos, līdz pat 6 gadu vecumam. Tas stimulēs jūsu mazuli pierast pie īsiem neatkabības brīžiem no vecākiem. Tas palīdzēs bērnam praktizēt līdzsvaru, piecelties un staigāt neatkarīgi. Regulē bērna diennakts ritmu, nosakot rotaļu laukumu.

Kidwell FANKO manēžas priekšrocības:

- Viegla un ātra montāža bez instrumentiem. Nerūsējošā tērauda caurules ar polipropilēna savienotājiem nodrošina stabilu un tajā pašā laikā ļoti vieglu konstrukciju, pateicoties tam manēžu var viegli pārvietot no vienas vietas uz otru. Pateicoties aizsargiem, kas tiek izmantoti manēžas savienojumos un stūros, varam būt droši, ka bērns nesavainosies. Apakšējā stūra savienotāji ir aprīkoti ar pretslīdes silikona pēdām, kas apgrūtina sētiņas pārvietošanu.

- Izmantotais caurspīdīgais un viendabīgais sietiņš ļauj bērnam vērot apkārt notiekošo, nodrošina pietiekamu ventilāciju un nodrošina, ka sētiņā ievietotās rotaļlietas paliek iekšā.

- Sētiņa ir aprīkota ar funkcionālu kabatu rotaļlietām, grabulīšiem, dzērienu pudelēm u.c.

- Sētiņa ir 100% droša, izgatavota no netoksiskiem materiāliem. Bērns tajā var spēlēties bez raizēm, un vecāks var veikt mājas darbus vai atpūsties.

- Ieejai no iekšpuses iešūts rāvējslēdzējs, pateicoties kuram var patstāvīgi ieiet un iziet no manēžas - ideāls risinājums lielākajiem bērniem.

- Kompakts izmērs salocītā veidā un komplektā iekļautā transportēšanas soma ļauj manēžu paņemt līdzi jebkurā ceļojumā.

- Izturīgs un viegli tīrāms manēžas audums ļauj izmantot produktu ārā siltajā laikā. Kopīga laika pavadīšana dārzā ar garantiju drošai izklaidei bērnam un nelielai atpūtai vecākiem būs patiess prieks.

SPECIFIKĀCIJA:

Izmērs 120x120 cm

Materiāls: Nerūsējošais tērauds + audums Melange 300D poliesters + polipropilēna plastmasa.

Bērna vecums: līdz 6 gadiem

Produkta svars: 3,2 kg.

Komplektā: instrukcija poļu, angļu un vācu valodā (instrukcija latviešu valodā pieejama pēc pieprasījuma).Vienas puses izmēri (garums/platums/augstums): 65 x 65 x 64 cm.Caurules diametrs: 2,2 cm

Iepakojuma izmēri: 60 x 15 x 20 cm (der pakomātam).

text_powered  Created by WEBLEX