Lācis JAKUB 140 cm M3622 [A]

Lācis JAKUB 140 cm M3622 [A]
Brand/Model Sun-Day
Modelis: SDAY-M3622
Pieejamība: 4
Mīkstās rotaļlietas mīl visu vecumu bērni. Mazulim šī nav tikai izklaide, bet īsts draugs, ar kuru var dalīties visos priekos un bēdās. Mīkstajām rotaļlietām ir milzīga loma mazuļa attīstībā. Pateicoties "saziņai" ar mīksto draugu, bērns apgūst pasauli, pēta ķermeņa uzbūvi (acis, deguns, ķepas utt.), trenējas komunikācijas taktikā, etiķetē, higiēnā: sveicina, aicina pie galda, piedāvā mazgāt rokas kopā, iet gulēt. Spēlējoties ar mīkstajām rotaļlietām, bērns attīsta svarīgākās cilvēka īpašības, kas nepieciešamas visu mūžu: rūpes un atbildība pret citiem. Bērns saprot, ka mīkstās rotaļlietas ir mazas un neaizsargātas, un viņam tās ir jāaizsargā kā labākajam draugam. Ar mīkstajām rotaļlietām bērns apgūst dažādas lomu spēles.
Vairāk nekā 25 gadus poļu firma "SUN-DAY A.S.ACADEMY OF PLUSH"  specializējas plīša rotaļlietu importā, ražošanā un izplatīšanā. Daudzu gadu pieredze un sadarbība ar lielākajiem ražotājiem padara uzņēmumu par vienu no galvenajiem mīksto rotaļlietu piegādātājiem Eiropas tirgū un par uzticamu biznesa partneri. 
Visas SUN-DAY rotaļlietas periodiski tiek pārbaudītas un ir marķētas ar CE zīmi, lai nodrošinātu atbilstību rotaļlietu drošības standartiem un direktīvām.

Uzņēmums pastāvīgi pielāgojas mainīgajām tendencēm, pilnveido un attīsta savu sortimentu, īpašu uzmanību pievēršot augstai kvalitātei, drošībai un pievilcīgai cenai.

Prece ir pieejama dažādās krāsās, par aktuālo pieejamību paziņosim pēc pasūtījuma saņemšanas. Jums ir tiesības atteikties no preces, ja piedāvātās krāsas neatbilst vēlmēm. Preces krāsa var tikt nosūtīta arī pēc nejaušības principa, ja vien nav panākta cita vienošanās.

 

text_powered  Created by WEBLEX