Autosēdeklis Kidwell WESTON black 100-150 cm [A]*

Autosēdeklis Kidwell WESTON black 100-150 cm [A]*
Brand/Model Kidwell
Modelis: KW-WESTON.BK
Pieejamība: 2
Ja meklējat pareizo autokrēsliņu savam vecākajam bērnam un bērna drošība ir jūsu prioritāte, Kidwell WESTON ir ideāls risinājums. Ar i-Size sertifikātu, kas apliecina atbilstību jaunākajiem drošības standartiem un garantē lietošanas komfortu, varat būt pārliecināti, ka katrs brauciens sagādās prieku.
Kidwell WESTON autokrēsliņš ir drošības un labas kvalitātes garantija. Marķējums i-Size tiek piešķirts autosēdekļiem, kas atbilst jaunākajiem un ļoti stingrajiem Eiropas drošības standartiem. Pateicoties atbilstībai R129 standartam (pazīstams kā i-Size), bērna galva, kakls un pleci ir vislabāk aizsargāti, ko apstiprinājuši daudzi triecientesti.
Autokrēsliņš Kidwell Weston paredzēts bērniem no 100 līdz 150 cm.Pateicoties daudzpakāpju galvas balsta augstuma regulēšanai, produkts aug kopā ar bērnu, veiksmīgi lietojams no 3 līdz aptuveni 12 gadu vecumam.
Sēdeklis ir nostiprināms ar ISOFIX enkuriem un automašīnas drošības jostām. ISOFIX sistēma nodrošina sēdekļa stiprinājuma izturību un stabilitāti, samazina spēkus, kas iedarbojas uz bērnu pēkšņas bremzēšanas vai sadursmes laikā.
Transportlīdzekļos, kuriem nav atbilstošu stiprinājumu, sēdekli var piestiprināt, izmantojot tikai 3-punktu automašīnas drošības jostu.
Pateicoties īpašajām vadotnēm, kas uzstādītas galvas balstā un sēdeklī, kas nodrošina pareizu automašīnas jostas novietojumu, mēs varam būt droši, ka bērns ir droši piesprādzēts. Atcerieties pareizi pievilkt jostu.
Pastiprinātā konstrukcija un uzlabotā ASP (Advanced Side Protection) sānu aizsardzības sistēma absorbē spēkus sānu trieciena gadījumā.
Pareizas formas, dziļš galvas balsts aizsargā bērna galvu un kaklu un absorbē spēkus sadursmes gadījumā. Pateicoties 10 pakāpju galvas balsta augstuma regulēšanai, mēs varam precīzi noregulēt galvas balsta augstumu, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību.
Plašs, dziļš sēdeklis ar ergonomisku atzveltni nodrošinās komfortu ceļojumā.
Sēdekļa pārvalks ir patīkams bērna maigajai ādai. Ja nepieciešams, pārvalku var viegli noņemt un izmazgāt.
Sēdeklis ir aprīkots ar krūzīšu turētāju, ko var uzstādīt gan labajā, gan kreisajā pusē, lai mazajam pasažierim būtu ērti piekļūt dzērieniem. Šāds konteiners var būt arī ideāla vieta, kur uzglabāt mīļāko rotaļlietu, kas mazulim vienmēr ir pa rokai.
Kidwell Weston autokrēsliņš ir divi autosēdeklīši vienā, pēc atzveltnes atdalīšanas no sēdekļa iegūstam autosēdekli-būsteri.
Specifikācija:
Neto svars: 6,8 kg, bruto svars: 7,8 kg
Izmēri: 40x43x61-80 cm.
Bērna augums: 100-150 cm
Bērna vecums: 3-12 gadi
Bērna svars: 15-36 kg
Materiāls: HDPE (pamatne, aizmugure); PP (sānos), PP+EPS (galvas balsts), poliestera pārvalks
EAN: 5901130090921
text_powered  Created by WEBLEX